Teraskatus kivipuistega on unikaaalne, ekslusiivne, ilus ja vastupidav katuse materjal,mis tekkitab naturaalse katusekivi effekti ,samas on kerge nagu plekk-katus. Garantiid materjalile on 30-50 aastat ja eluigaga üle 80 aasta.Katusekatte aluseks on terase leht, kahelt poolt kaetud alumiiniumtsingi sulamiga.Vali materjali pool on on kaetud naturaalse kivi granulaadiga ,topelt kaitstud äkrilaadi kihiga.Vőrreldes tavalise tsingiga kaetud lehest,terase leht,on kaetud alumiiniumtsingiga,mis jääb kaitstuna korrosooni eest, kontakti kohtades valis keskkonnas ja ka lőikamisel.

Võrreldes tavalise plekk-katusega on vihmamüra praktiliselt olematu. Katuseelemendi väikesed mõõdud ja kivipuiste summutavad suurepäraselt vihmast ning rahest tekkivat krõbinat. Seda on korduvalt kinnitanud ka rahulolevad kliendid.

Katusepaneelid hoiavad lund katusel, takistades libisemist ja potentsiaalseid vigastusi või kahjustusi. Enamikel katustel ei pea kasutama silma riivavaid lumetõkkeid. Kuigi materjal on kerge, soovitame eriti lumerohkete talvede korral siiski katust lumest puhastada.

EELISED

 • Garantii tootjalt otse lõpptarnijale 50 aastat!
 • Vaikne, ei kolise vihma ega rahega.
 • Kerge (kaal pinna ruutmeetril ei ületa 6,5 ​​kg) – seda saab kasutada mis tahes aegunud katusematerjali asendajana. Logistika samuti odav.
 • Vastupidav äärmuslikele temperatuuridele, külmakraadidest – ebahariliku kuumuseni.
 • Toode ei tuhmu päikese käes peaaegu üldse (kivi on värvitud väga kõrgelt temperatuuril, mis tagab värvi püsivuse).
 • Materjal on tuleohutuses A-klass.
 • Minimaalne protsent jäätmeid.
 • Talub tuule kiirust kuni 250 km/h ja ka kõige keerulisemaid ilmastikuolusid.

Eestis on saadaval kahe firma tooted: Gerard ja Queentile.

Alumiinium-tsink

Gerardi katusepaneelid on nii alt kui pealt kaetud ülimalt vastupidava ning korrosioonikindla kattega - ZINCALUME©'ga. Teras on pärit Uus-Meremaalt.

Looduslik kivipuiste

Gerardi katusepaneelid on kaetud ehtsa kivipuistega, mis on kaevandatud Uus-Meremaal. Samuti on värvitoon looduslik.Näiteks sinine värvitoon saavutatakse kasutades puhast koobaltit. Erilisemate värvitoonide saavutamiseks kasutame keraamilist toonimisprotsessi 900 kraadi juures. Just seetõttu Gerardi katusematerjal ei pleegi ega tuhmu.

Suurepärane väljanägemine

Gerardi katusematerjali on võimalik valida üheteistkümne loodusliku värvitooni seast, mis harmoneeruvad looduse värvidega ja sobivad nii traditsiooniliste kui kaasaegsete hoonetega. Materjali pealmine kiht baseerub naturaalsel kivil, on pleekimiskindel ning vastupidav. Kivipuiste kaitseb katust kriimustuste eest ja summutab vihmamüra. Kuus erinevat profiililahendust, neli kivi- ja kaks laastuprofiili võimaldavad veelgi suuremat arhitektuurilist vabadust.

Gerardi katuse kestvust suurendavad alumiiniumtsink, kivipuiste ja kattekihid, mis tähendab eeldatavat kestvust meie tingimustes 100+ aastat. Tehase garantii on 50 aastat, mis kehtib ka ise paigaldades ning ilma keeruliste lisatingimusteta.

Gerardi katusekatte põhikomponendiks on 0,43 mm paksune alumiiniumtsingiga kaetud terasest katusepaneel, mis on profileeritud nii, et paneelide omavahelise seostuse tulemusena moodustub äärmiselt vastupidav ja tihe struktuur. Peale 50 aastast uurimus- ja täiustamistööd on saadud kõrgtehnoloogiliselt töödeldud katuseelement, mille struktuur koosneb kaheksast kvaliteetsest kihist. See tagab Gerardi katusekattele vastupidavuse ka kõige ekstreemsemates ilmastikutingimustes, pakkudes pikaealist, väga tugevat ja kergesti hooldatavat katust. Valmistajad annavad Gerardi katustele 50 aastase garantii, mis kehtib nii materjalile kui ka pinnakattele!

Vastavus maailmastandarditele

Kogu Gerardi tootmisprotsess vastab rahvusvahelistele standarditele ning katusekate on edukalt läbinud kõige rangemad laboratooriumikatsetused. Gerardi katuseid on kontrollinud ka aeg. AHI Roofingu katuseid on paigaldatud juba üle 50 aasta rohkem kui 80 riigis üle maailma, sealhulgas põhjamaades. Eestis paigaldati esimene Gerardi firma katus aastal 1992, kui toote nimi oli veel Decrabond / Decra.

Mugav paigaldus

Gerardi katus on kerge (6.6kg/m²). Võrreldes betoonkivikatustega kuni 7 korda kergem. Katuseelemendi sobiv gabariit (1260 x 370 mm) ja väike kaal hõlbustavad nii paigaldustöid kui transporti, see võib tähendada märkimisväärset kokkuhoidu katusekonstruktsiooni maksumuse ning materjalikulu pealt. Just kergekaalulisus on see, mis teeb selle materjali väga soosituks katuste puhul, kuhu ei sobi rasked konstruktsioonid. Samuti on mugav kasutada seda moodsat materjali katuste ümberehitusel või arhitektuurselt keerukatel katustel. Paigaldamistehnoloogia on jõukohane igale ehitusfirmale või individuaalehitajale. Iga katuse ostuga kaasneb soovi korral tasuta paigalduse konsultatsioon objektil.

Milano

Traditsiooniline katuseprofiil. Saadaval kolmes värvitoonis.

Classic

Classic profiil on sümpaatne, peab kaua vastu, on kindlel ja turvaline igas keskkonnas. Classic lisab stiili mis tahes kodule.

Heritage

Kõige populaarsem valik Eestis. Heritage profiil on hea väljanägemisega laineline kiviprofiil, värvitoone on kümme.

Diamant

Diamant - uusim profiil, mis inspireeritud tugevaimast teadaolevast materjalist.

Senator

Kolmemõõtmeline laastuprofiil, loomaks huvitavat muljet sinu katusel.

Corona

Corona on levinud laastuprofiil. Katusepaneeli asümmeetriline kujundus tekitab kauni efekti ning jätab laastukatuse mulje, omamata selle nõrku külgi.

Kivipuistega terasest katuse materjal QUEENTILE® – mitmekihiline kivipuistega materjal viilkatustele, põhineb alumiiniumtsingitud plekil, millel on oluliselt pikem kasutusiga kui tavalisel tsingitud plaadil. Plaadi esikülg on kaetud basalt kivipuistega, mis annab plaadile eriti hea välimuse. Kivi on kihtidena metallist aluspinnal koos spetsiaalselt välja töötatud sideainega, mis põhineb akrüülil. Kivi peamine osa on kaetud läbipaistva akrüülikihiga, mis kaitseb pinda vananemise, UV kiirguse, niiskuse ja samuti sambla tekkimise eest.

Queentile Classic – disainiidee, mis kehastab arhitektuurilist stiili Põhja-Euroopas

Queentile Shake – ilus ja praktiline laastuprofiil

Queentile Verona - traditsiooniline Itaalia stiilis profiil

Queentile Standart - traditsiooniline ja populaarseim profiil

 


Kui pikk on kivipuistega teraskatuse garantii?

Tehasepoolne garantii on 50 aastat. Kehtib materjalile ja pinnakattele. Garantii kehtib olenemata sellest, kes või kus seda paigaldab. Garantii rikub ainult roostevabade kinnitustarvikute ja abrasiiv-ketaslõikuri kasutamine.

Mis on selle materjali minimaalne lubatud katusekalle?

Minimaalne katusekalle olenevalt materjalist  10° - 13°  Kas kivipuru materjali painutamisel maha ei tule? Ei. Kivipuiste on materjali küljes väga tugevalt kinni . Umbes 95% kivipuistest jääb ka 180° -lise painde tegemisel paneeli külge.

See materjal on üsna krobeline, kas puulehed ja oksad jäävad katuse külge?

Ei. Kogemus on näidanud, et sileda katuse peale kleepuvad märjad lehed isegi paremini. Seega, oksad ja lehed tulevad  katuselt tuule ja vihmaga ilusti maha.

Kas katus sammaldub kiiresti?

Ei, materjali pealmistes kihtides on sammalt ja vetikaid tõrjuvad ained. Sammal tekib u. 8 - 10 aasta pärast. Kui märkate sambla teket, pihustage katust kord 3-4 aasta jooksul samblaseptikuga ja katus püsib puhtana.

Kas seda materjali võib survepesuriga pesta?

Jah. Kivipuiste reeglina maha ei tule - kui just liiga võimast survepesurit ei kasutata. Tavaline autopesuks mõeldud survepesur materjali ei kahjusta. Enne survepesuri kasutamist on soovitatav siiski proovitüki peal veejoa võimsust kontrollida.

Kas  katus krõbiseb vihma käes, nagu plekk-katustel kombeks?

Ei,  katusepaneelid on kompaktsed ja kaetud kivipuistega. Need omadused summutavad väga hästi vihmast ja rahest tekkivat müra. Vihmasaju ajal ilma soojustuseta pööningul olles krõbinat kuulda ei ole.

Millega kinnitatakse  katusepaneelid?

Selleks kasutatakse kõrgkvaliteetseid kuumtsink naelu.

Kas  katuse värv pleegib aja jooksul?

Väga vähe. Kuna kivipuiste ja värv on looduslik, siis värv märkimisväärselt ei tuhmu.

Kampaania tingimused:

 • pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub
 • kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
 • soodushinnad ei sisalda transporditeenust. Kaup asub tehase laos.
 • transporditeenus sisaldab mahalaadimis teenust
 • vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

KÜSIGE PARIMAT PAKKUMIST KATUSE TÄISLAHENDUSELE

Et saaksime teha Teie vajadustest lähtuva pakkumise, täitke palun allolev ankeet:

Näitan kõiki 6 tulemust