Klaasvill Knauf Ecose on ideaalne soojustusmaterjal viilkatustele,pööningutele,välis-ja siseseintele.
Knauf Ecose patendeeritud tehnoloogia on ainulaadne, klaasvillade tootmiseks kasutatakse looduslikku sideainet. Tänu Ecose tehnoloogiale ei sisalda uudne klaasvillast soojustus kunstlikke värvaineid ega ka muid akrülaate. Ecose klaasvilla tootmisel tekib vähem saasteaineid ning kasutamisel paraneb ruumiõhu kvaliteet.

Klaasvill rullis ECOSE-e tehnoloogias kasutatakse petrooliumi põhjal tehtud kemikaalide asemel formaldehüüdide vaba sidujat, mis on tehtud kiiresti taastuvatest orgaanilistest materjalidest. Antud tehnoloogia on välja mõeldud Knauf Insulationi nii klaasvilla kui ka kivivilla toodetele, muutes neid loodussõbralikumaks, samas kahjustamata nende soojus, helipidavus ja tulekindlus näitajaid.

Knauf ise on öelnud, et nende klaasvilla rull mis on tehtud ECOSE tehnoloogiat kasutades, ei ole võrreldav mitte ühegi teise soojustusmaterjaliga. Seda tehnoloogiat kasutades on tooted palju pehmemad, vähem tolmavad, lõhnatu, lihtne lõigata ja kasutada. Tooted on naturaalsed ja värvuselt pruunid. Villale ei ole lisatud värvainet ega tehisvärve. Sama tihedusega klaasvilla ja kivivilla erinevuste märkamine vaatluse abil on Knauf Insulationi sõnul tavainimese jaoks keeruline.

ECOSE tehnoloogia sideaine tootmine on 70% energiasäästlikum kui traditsiooniline petrooleumi põhjal tehtud sideaine. Tänu ECOSE tehnoloogiale on Knaufi klaasvillad rullis palju loodussõbralikumad.

Knauf Insulationi ECOSE® Technology tehnoloogial põhinev mineraalvill on parimate kasutusomadustega ..

■ Pehmem tunne

■ Vähem tolmu

■ Lõhnatu

■ Lihtsalt lõigatav

...ülimalt jätkusuutlik...

■ Knauf Insulationi looduslik mineraalvill on valmistatud loodusest ammutatud ja/või ümbertöötatud toormaterjalidest. Liitmisel on kasutatud formaldehüüdi-, fenooli- ja akrüülivaba biotehnoloogiat. Mineraalvillale ei ole lisatud tehislikke värvaineid ega valgendeid.

■ Tavalise mineraalvillaga võrreldes aitab looduslik mineraalvill parandada siseõhu kvaliteeti.

■ Väiksema kasutatud energia tõttu väheneb üldine keskkonnamõju.

■ Loduslik mineraalvill parandab ehitiste üldist jätkusuutlikkust.

■ Meie tavalise mineraalvillaga võrduväärne maksumus.

... ja pakkub kõiki meie tavalise mineraalvillaga kaasnevaid eeliseid

■ Soojustusisolatsiooni omadused, tulepüsivus, tuletundlikkus, heliisolatsioon, mürasummutus, ja mehaanilised omadused, samuti ümbertöötatud koostis koos toote parema vastupidavusega.

Näitan kõiki 6 tulemust

Näita küljepaneeli