Fakro pööningutrepid on valmistatud puidust ja metallist, on kokkuklapitavad ja käärredelid. Saadaval ka tulekindlad versioonid. Suletud asendis on redelid ‘ära peidetud’ kujul pööningul vabastades pinda ruumis.

Toote disain ja kasutatud materjalid garanteerivad lihtsa, mugava ja turvalise pööningule. Redeli kõrguse lihtne reguleerimine ja kiirkinnitussüsteem võimaldab juurdepääsu pööningutreppi kiirelt paigaldada.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWS Smart

LWS Smart luugid on 3 või 4 liigendiga puidust redeliga ja soojustatud (U=1,1W/²K),viimistlemata luugikaanega, mida saab vastavalt vajadusele üle värvida.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWK Komfort
LWK Komfort pööninguluugid on 3 või 4 liigendiga puidust redeliga ja soojustatud (U=1,1W/²K) ning valgeks viimistletud luugikaanega, mis on lisaks varustatud tarvikutega, et mugavdada nende kasutamist.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWT on ülimalt soojustatud (U=0,51 W/2K).Väga energiasäästlik ning mõeldud kasutamiseks soojustamata pööningutel. Luuk saavutab kõrgeima hermeetilisuse taseme – Klass 4.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LTK Energy on energiasäästlik (U=0,68 W/²K) uue generatsiooni pööninguluuk, mis on mõeldud energiasäästlikesse hoonetesse. Luugid garanteerivad mugavuse, head soojusisolatsiooni parameetrid ningkõrgeima hermeetilisuse taseme - Klass 4.

Metallist käärikujulise redeliga pööningutrepp FAKRO LST Metallist käär-redeliga valget värvi luugikaanega pööninguluuk, puidust luugikarbiga ning varustatud viimistlusliistudega ja paigalduskomplektiga. Käärredeli konstruktioon vajab avamiseks ja sulgemiseks vähem avamiskaugust ning seetõttu saab luuki paigaldada ka väikestesse avadesse

Metallist käärikujulise redeliga pööningutrepp FAKRO LSZ on erinevalt LST luugist varustatud metallist raamiga, mis on integreeritud puidust karbile. LSZ luuk (U=1,1 W/²K) Komplektis on viimistlusliistud ja paigalduskomplekt.

Tulekindel puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWF EI60 on uue generatsiooni tulekindel pööninguluuk, millel on kõrged tulekindlad omadused ning, mis tagab ohutu ja lihtsa ligipääsu pööningukorrusele. LWF tulekindlusklass EI 1 / EI2 = 60 minutit (vastavalt normile EN 13501-2).

Metallist käär-redeliga, tulekindel pööninguluuk FAKRO LSF EI60 toimib suitsu ja tule blokaatorina hoones sees, andes sellega hädaolukorras tuletõrjele saabumiseks väärtuslikku lisaaega. Pööninguluugi tulekindlad omadused EI2:60 min(vastavalt EN 13501-2)

LMF on pööninguluuk, millel on 3 liigendiga redel. Luuk on vastavuses tulekindlate standarditega, pakkudes samal ajal mugava ja turvalise juurdepääsu pööningule. LMF takistab tule ja suitsu levikut 120 minutit (EI2: 120 min vastavalt EN 13501-2).

Pööningutrepid

Pööningutrepid võimaldavad ohutu ja lihtsa ligipääsu pööningukorrusele ilma vajaduseta paigaldada kulukas ning ruuminõudev trepp. FAKRO pööninguluugid rahuldavad kõik tehnilised ja ohutusnõuded samas maksimeerides lihtsa kasutamise ja mugavuse.

Ruumi kokkuhoid
FAKRO pööninguluugid vajavad vähe tööruumi. Redel on kinnitatud luugikarbi külge nii, et kokkuklapitades on sektsioonid kenasti karbis peidus.

Lihtne paigaldada
„Click“ kinnitused lihtsustavad pööninguluugi paigaldamist ning võimaldavad mõne mudeli puhul luuk paigaldada ka üksi, ilma abita. Luugid tarnitakse kokkupanduna ning ei nõua täiendavaid eelinstalleerimise töid.

Lihtne käsitleda
Enamik pööninguluuke on varustatud vedrustusega, mis suurel määral lihtsustavad luugi kasutamist. Avamisvarras on standardina kaasas iga pööninguluugiga.

Lisatarvikud
Saadaval on ka lisatarvikud, et veelgi suurendada mugavust ja kiirendada paigaldust.

Garantii
Garantii FAKRO pööninguluukidele on 3 aastat.

Näitan kõiki 8 tulemust