Katuseakna saab paigaldada igasugusesse katusesse katusekallega vähemalt 15 kraadi. Arhitektile ja ehitajale piiranguid pole, katuseakendega lahendusi saab luua kas vői kumerate katuste all. Paljude inimeste jaoks, kes on otsustanud oma pööningu ümber ehitada, saab katuseaknast loodusliku valguse ja őhu allikas. Kui varem oli pööningu üheks pőhielemendiks vintskap, siis tänaseks on katuseaken muutunud neist populaarsemaks. Tänu kaasaegsele kujundusele ja paigaldamise lihtsusele vastab see täielikult kaasaegse tarbija vajadustele. Katuseakendega interjöörid on valgusrikkamad ja tervislikumad, kui vintskappidega pööningud.

FAKRO on üks maailma juhtivaid katuseakende tootjaid - kõige dünaamilisem ja kiireimini kasvav maailmas.
FAKRO on katuseakna turuliider paljudes riikides ja number kaks maailmas.
Sortimenti kuuluvad: pöördtelghingedega katuseaknad; kahesüsteemsed katuseaknad; tõstetud pöördtelghingedega katuseaknad; kahe raamiga katuseaknad; L-kujulised lahendused; katuseluugid;
päikesetunnelid; katuseaken-rõdu; suitsueemaldusluugid; päikesepaneelid ning erinevad lisatarvikud. Valikus on väga hea soojapidavusega kahe, - kolme- ja neljakordsed klaaspaketid.

ROTO Alates oma asutamisaastatest on Roto nimi olnud teedrajava tipptehnoloogia sünonüümiks. Kõik algas esimesest tööstuslikult toodetud pöördkald-aknasulusest. Järgnesid olulise tähtsusega innovatiivsed lahendused katuseakende konstruktsioonis, nagu nt esimesed klappavatavad katuseaknad. Roto tõusis katuseakende preemiumkaubamärgiks.

FAKRO katuseaknad on iga ruumi tõmbenumbriks. Tähelepanu on pööratud nende stiilsele välimusele kui ka kõrgele toomis- ja viimistluskvaliteedile, seega võid olla kindel, et need näevad head välja ka aastate möödudes. Meie aknad ühendavad stiili, jätkusuutlikuse, turvalisuse ja pika toote eluea.

Parima tulemuse saavutamiseks täiustame ja parendame järjepidevalt iga meie akna konstruktsiooni.

Kõrgeimal tasemel energiatõhusus

FAKRO katuseaknaid iseloomustab nende väga hea soojapidavus. Meie neljakihilise klaaspaketiga, ilma tuulutusklapita FTT U8 Thermo aken on selles turuliider, akna soojusjuhtivustegur on 0.58 W/m2K. Ka meie standardsed keskpöördteljel FTP-V katuseaknad pakuvad oma segmendis konkurentsitult parimaid näitajaid.

Küllaldane loomulik valgus

FAKRO katuseakende ehitus tagab pööningu efektiivse valgustatuse. Erilise profiiliga lengid, raam ning tuulutusklapi asukoht raami ülaosas lubavad rohkel naturaalsel valgusel tuppa pääseda.

Erakordne turvalisus

FAKRO TopSafe® süsteem pakub oma erakordse vargakindlusega teile meelerahu, akende hinge- ja lukustussüsteemi tugevdused takistavad akna jõuga avamist. Vastavus standardile EN13049 tähendab, et kõik FAKRO tooted saavutavad minimaalselt turvalisustklassi 3. FAKRO toodete seast leiab ka turvaklaasiga keskpöördteljel akna FTP-V P2 Secure.

Automaatne tuulutus kõikidel akendel

Paljud tootjad kasutavad käsitsi juhitavat ja ülemäärast soojakadu tekitavat ebaefektiivset tuulutusklappi. FAKRO puitakendel kasutatav automaatne tuulutusklapp V40P reageerib õhurõhule, see tagab optimaalse värske õhu tasakaalu iga ilma puhul.

Puidu kvaliteet

Kõige nähtavam märk meie katuseakende kõrgest kvaliteedist on nende valmistamisel kasutatav männipuit, vaid FSC sertifitseeritud allikatest pärit puidu tihe tekstuur näeb kena välja. Kahekordne vaakumimmutus vesialuseliste puidukaitsevahenditega aitab puidul pika aja vältel säititada oma kuju, viimistlusel on kasutatud loodussõbralikku lakki.

Aknad vannituppa, kööki ja märgadesse ruumidesse

Keskmisest kõrgema niiskustasemega ruumidesse pakub FAKRO kahte tüüpi katuseaknaid. Valida saab valget värvi  polüuretaankattega puitakende või valge, tamme- ja männiviimistlusega PVC plastikakende vahel. Vastavalt standardile EN12608 saavutab FAKRO PVC akende viimistlus kõrgeima võimaliku tulemuse - klass A.

Soojustatud vaheliistud

Paljud tootjad kasutavad oma akende klaaspakettides metallist vaheliiste, sellega tekitatakse klaasipaanide vahele külmasild ning soodustatakse õhuniiskuse kondenseerumist. Selliste probleemide vältimiseks kasutab FAKRO vaid soojustatud vaheliiste.

Paigalduslihtsus

Meie lihtsasti kasutatavad kinnitusklambrid võimaldavad akna paigaldada nii sarikatele kui roovile.

Garantii

FAKRO pakub kõikidele oma katuseakendele 10 aastast garantiid, garantii klaaspaketile kestab 20 aastat. Rahest tingitud kahjude puhul on klaaspaketil eluaegne garantii.

FAKRO Katuseakende tüübid

Akende konstruktsioon

Valides Roto-toote otsustate Te "german made"*- kvaliteedi kasuks. Meie katuseaknaid, solaarsüsteeme ja lisatarvikuid toodetakse esmaklassilistest materjalidest, mis õigustavad end tänu oma pikaealisusele, vastupidavusvõimele ja parimatele hooldusomadustele.

Intelligentne tehnika loob võimalused maksimaalseks mugavuse tunnuseks kodus, kus on palju valgust, vaba juurdepääs aknale ja vaba väljavaade. Koos täiusliku kasutusmugavusega. Roto põhimõtte kohaselt järvel kõik saavutatud: pole segavat tuppa ulatuvat aknaraami, kuid mugavalt ühekäe-käepide raami alumiste servadega. Avamines, õhutamine ja pesuasend ühe käepideme abil. Jah, sinna juurde ideaalne täiendus: elektriline välisruloo.

Roto katuseaknad on uudse disainiga, suurepäraste tehniliste näitajatega, energiasäästlikud ja kruvivabalt paigaldatavad. Katuseaknad on parim lahendus katusekorruse kasutusele võtul eluruumina. Roto katuseaknad, see on: rohkem energiasäästu, rohkem valgust ja mugavust ning rohkem valikuvabadust!

ROTO klaaspakettid

Sooduskampaania katuseakendele FAKRO

Kampaania tingimused:

  • Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti.
  • Katuseakende tarneaeg on 1 kuni 3 nädalat.
  • pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub
  • kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
  • soodushinnad sisaldavad transporti Eesti piires (k.a. saartele)
  • transporditeenus ei sisalda mahalaadimis teenust
  • vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

Eripakkumine katuseakendele Fakro

Näitan kõiki 9 tulemust