Moduland Building OÜ tootab puitogaplaatferme vastavalt CE-standardile

Fermide tootmine käib vastavalt tellija soovidele, pakkudes neid maksimaalse pikkusega kuni 30 m. Fermide projekteerimiseks kasutame spetsaalselt fermide ja Posi-Jost talade projekteerimiseks mõeldud programmid: RoofCon / TrussCon. Meil on oma projekteerijad, kes on tehase kontoris alati olemas, et abiks olla nii klientidele kui ka tootmisele. Projekteerijad on valmis väljakutseteks, et lahendada ära ka kõige keerulisem katusekonstruktsioon. Tehases valmistatud ogaplaatfermid võimaldavad majakatuse kiire ja soodsa püstituse.

Fermide valmistamisel kasutame ainult kuivatatud, nelikanthööveldatud ja tugevussorteeritud okaspuitu, klassiga C24 . Ühendamiseks kasutame 1,3 mm paksuseid TOP-W (MiTek) ogaplaate.  Fermid valmistatakse spetsiaalse ogaplaatpressi abil kuivas ruumis.

Fermid seome omavahel kinni spetsiaalse lindiga ning ladustame neid mõistliku suurusega pakkides.

Miks eelistada ogaplaatidega liidetud ferme ja konstruktsioone?

  1. Fermid projekteeritakse tunnustatud arhitekti poolt spetsiaalse programmi abil arvutis. Niimoodi on võimalik pakkuda praktilisi   ja paindlikke lahendusi erinevatele katusekonstruktsioonidele. Programm arvestab kõikide vajalike koormustega: lumi, katusekate, soojustus, laekonstruktsioon jne.
  2. Fermide valmistamisel kasutatakse tunnustatud tööstusmeetodeid ja seadmeid.
  3. Materjalide pealt on võimalik saavutada kuni 30% kokkuhoidu, võrreldes traditsioonilisel viisil ehitatud katusega.
  4. Kiire ja lihtne montaaž, katusefrmide paigaldus on väga kiire võrreldes katusekonstruktsiooni ehitamisega objektil.
  5. Minimaalsed nõuded ehitusplatsi- ja tööliste kvalifikatsioonile. Kiire paigaldus ja vähene tööjõukulu mõjub hästi ehituseelarvele.
  6. Töödeks ei ole eritehnikat vaja. Reeglina ferme transportival autol on olemas ka kraana, millega saab fermid tõsta korraga või üksaaval müürile.
  7. Ehitus- ja paigaldustööd on puhtad.
  8. Vahelagede sisse on lihtne paigaldada elektrijuhtmeid, ventilatsiooni-,   kanalisatsiooni-, kütte- ja veetorusid.
  9. Märgatav kokkuhoid nii tööde ajas kui maksumuses, samuti on kasutatav puidu paht oluliselt väikse,- fermidest projekteeritud katustel kus jõud toetuvad ja tasakaalustavad teineteist, sedasi saavutatakse palju suurem tugevus ja väiksem materjali kulu.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust Moduland Building OÜ-ga www.moduland.ee

Näita küljepaneeli

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.