Ettevõttest

Katuselahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, tegeleb katusematerjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

Meie veebikaubamaja Katus24.ee on Eesti suurim katusematerjalide pood internetis.

Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda professionaalset nõu nii kattematerjalide valikul kui ka paigaldusel ning võimalike küsimuste lahendamisel.
Meie eesmärgiks on luua kliendi soovidele vastav visioon ja tulemus ning säästa koostöös klienti liigsest närvi-, raha- ja ajakulust.

Pika ja eduka tegutsemise märksõnadeks on kvaliteet, professionaalsus ning usaldus. Pöörame suurt tähelepanu nii meie töötajate pidevale erialasele koolitamisele kui ka klientide järjepidevale väljaõppele erinevate materjalide ja süsteemide nõuetekohaseks paigalduseks.

Meie e-kaubamajas on saadaval enamik Eestis kasutatavatest kvaliteetsetest katusekattematerjalidest ning lisatarvikud lame- ja kaldkatustele.

Kindlasti tekib Teil küsimus, miks Katus24.ee saab pakkuda katusematerjale odavamalt ning soodsamalt kui teised?
Vastus on lihtne: meil ei ole kalleid rendipindu ja suurt personali. Me hoiame püsikulud väikesed, oleme mitme katusematerjali maaletoojad ning meil on ideaalsed suhted teiste maaletoojatega – see ongi efektiivse ning tarbijasõbraliku müügimudeli alus.

Oleme edukas Eesti ettevõte ja omame kõrgeima AAA krediidireitingut ning jõudnud sellesse staatutesesse tänu meie headele klientidele, kellele oleme pakkunud head
teenust, täpselt koostatud eelarvet ja kvaliteetset tulemust.

2016 aastal läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusel väljastati meie firmale sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte″, mis antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas.

Katuselahendused OÜ on Eesti Võlausaldajete Liidu liige. 2015. aasta septembrikuus loodud MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) asutati soovist tagada üheskoos oma liikmetega Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu põhieesmärgiks on ettevõtluskultuuri parendamine ja ärimaastiku avatumaks muutmine, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise.  EVUL seisab kõigi liikmete huvide eest nii Eestis kui ka võõrsil. Eestis osaleb liit seadusloome protsessis, kogub liikmete arvamusi ja ettepanekuid, analüüsib infot ning esitab liidu nimel õigusaktide muutmise ettepanekuid. Samuti võtab EVUL osa ja esindab oma liikmeid rahvusvaheliste organisatsioonide töös väljaspool Eestist.

Katuselahendused OÜ pälvis Äripäeva poolt välja antud “Eesti Gasellettevõte” tiitli. Tiitli saab igal aastal vähem kui 1% Eesti ettevõtetest. Oleme ära teeninud ühe korraliku kiituse, sest kasvatada oma käivet ja kasumit 3 aasta jooksul 50% ei ole lihtne töö. Tänu sellisele kiirele kasvutempole oleme gasellettevõtte tiitli auga välja teeninud.

Eesti gaselliliikumine tähistas 2020. aastal 20. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Gaselliliikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch. Birch määratles üheksakümnendatel oma teadustöös väikeseid ettevõtteid kui suurimaid uute töökohtade loojaid. Gasellid moodustasid 4% kõikidest tegutsevatest ettevõtetest luues samal ajal 70% uutest töökohtadest.

Gaselli Kongress on tunnustus- ja inspiratsioonisündmus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus. Kuigi programm on igal aastal väga erinev, toetub sündmuse eesmärk aastast aastasse siiski sarnasele ideele – läbi kogemuste jagamise üksteist inspireerida ja toetada.

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabel ehk GASELLI TOP on ilmunud järjest 20 aastat. Paljud kunagi gasellli edetabelisse jõudnud ettevõtted on tänaseks kasvanud suurteks stabiilseteks ettevõteteks. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtted vastavad TOPi tingimustele. Kõige kiiremad kasvajad paisutavad oma käivet kümneid kordi.

Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri ja Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti.