Ettevõttest

Katuselahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, tegeleb katusematerjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga.

Meie veebikaubamaja Katus24.ee on Eesti suurim katusematerjalide pood internetis.

Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda professionaalset nõu nii kattematerjalide valikul kui ka paigaldusel ning võimalike küsimuste lahendamisel.
Meie eesmärgiks on luua kliendi soovidele vastav visioon ja tulemus ning säästa koostöös klienti liigsest närvi-, raha- ja ajakulust.

Pika ja eduka tegutsemise märksõnadeks on kvaliteet, professionaalsus ning usaldus. Pöörame suurt tähelepanu nii meie töötajate pidevale erialasele koolitamisele kui ka klientide järjepidevale väljaõppele erinevate materjalide ja süsteemide nõuetekohaseks paigalduseks.

Meie e-kaubamajas on saadaval enamik Eestis kasutatavatest kvaliteetsetest katusekattematerjalidest ning lisatarvikud lame- ja kaldkatustele.

Kindlasti tekib Teil küsimus, miks Katus24.ee saab pakkuda katusematerjale odavamalt ning soodsamalt kui teised?
Vastus on lihtne: meil ei ole kalleid rendipindu ja suurt personali. Me hoiame püsikulud väikesed, oleme mitme katusematerjali maaletoojad ning meil on ideaalsed suhted teiste maaletoojatega – see ongi efektiivse ning tarbijasõbraliku müügimudeli alus.

Oleme edukas Eesti ettevõte ja omame kõrgeima AAA krediidireitingut ning jõudnud sellesse staatutesesse tänu meie headele klientidele, kellele oleme pakkunud head
teenust, täpselt koostatud eelarvet ja kvaliteetset tulemust.

2016 aastal läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusel väljastati meie firmale sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte″, mis antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas.

Tellides katusematerjali Katus24.ee-st, annetame igalt ostetud kaubalt % erivajadustega laste ja puuduses perede toetuseks. (MTÜ Naerata Ometi).

Parima hinna garantii

Katus24.ee pakub kliendile paremat hinda. Usume, et märgitud Parima hinnaga garantii – materjalidele saame pakkuda parimat hinda. Kui siiski leiad mõnest teisest e-poest või ehituspoest soovitud toote madalama hinnaga, ära karda meiega ühendust võtmast, sest korvame hinnavahe veelgi parema pakkumisega.

Gold-PNG-Image-88832-300x300

Kui leiad Katus24.ee-s meelepärase toote, kuid sama toote pisut soodsama hinnaga ka mõnest teisest Eesti e-poest või ehituspoest, võta meiega ühendust info@katus24.ee
Kui see pakkumine on tõendatud (kehtiv konkurendi ametlik pakkumine või tellimuse kinnitus) , pakume Sulle konkureerivast e-poest parema hinna.

– Parima hinna garantii raamesse kuuluvad vaid täiesti identsed tooted (sama peab olema nii värv, kaubamärk,suurus kui ka kogus).

– Parima hinna garantii tingimused ei kehti konkureeriva e-poe posti- ja transpordikuludele. See tähendab,et kui konkurent on pakkunud soodsama hinna saatmis-,posti või transpordikuludele,siis Katus24.ee ei saa garanteerida konkurendist paremat hinda. Kuid proovime teha kõik võimaliku, et ka see hind oleks parem.

– Parima hinna garantii pakkumisse kuuluvad vaid Eesti e-poed ja ehituspoed- kelle tootevalik on kohapeal olemas (ehk siis kaup pole ettetellimisel). Teistes müügikeskkondades loodud pakkumised (nt Okidoki.ee, Osta.ee, B-turg, Facebook jm) ning välisriikide e-poed ja kauplused ei kuulu antud pakkumise raamesse.

– Parima hinna garantii raamesse ei kuulu konkureeriva e-poe sooduspakkumised ega lõpumüügi hinnad

Said konkurendi käest parima pakkumise? Kirjuta julgelt info@katus24.ee ,saada meile konkurendi pakkumine ning me teeme Teile uue pakkumise!