Moodulkorsten on turvaline,lihtsasti paigaldatav ja vastupidav korsten,mis sobib praktiliselt kõikidele kütteseadmetele paremini kui tellisekorsten. Moodulkorsten on kerge,efektiivne,turvaline ja pika elueaga.

Korstnapits peab ulatuma katusepinnast või muude ehitusosade suhtes nii kõrgele, et oleks tagatud küllaldane tuleohutus ja tõmme. Parema tõmbe tagamiseks on kasulik korsten paigutada võimalikult harja lähedale.

Tuleohutusnõuded näevad ette, et korsten peab ulatuma vähemalt 800 mm üle katusepinna või ülespoole mõttelist joont, mis ühendab katuse kõrgeimast kohast 800 mm kõrgemal asuva punkti ja räästa püstasendis katuse kõrgeima koha kõrgusel asuvat punkti.

Tavatingimustes on liimsegude kasutamise puhul soovituslikuks minimaalseks temperatuuriks +5°C, miinuskraadidega tuleb segule paigaldamisel lisada tsementsegudele mõeldud, spetsiaalset külmalisandit. Külmalisandit on lubatud lisada vaid plokkidele mõeldud liimsegule.

Ühte suitsulõõri on lubatud ühendada korraga kaks küttekollet, seda tingimusel, et mõlemad kolded asuvad samal korrusel ja kolletes kasutatav küttematerjal on sama. Tulekollete ühenduste vahe peab olema minimaalselt 600 mm ning mõlemad kolded vajavad eraldi siibrit (paigaldatakse tulekolde ja korstna vahele). Ühte suitsulõõri ühendatud küttekoldeid ei ole lubatud samaaegselt kütta.

Erandina tuleb välja tuua kütteseadmed nagu saunakerised jms., mille puhul väljundgaaside temperatuur on üle 400°C. Sellised kolded tuleb alati ühendada eraldi suitsulõõri.

Vihmamüts ja korstnamantel pikendavad korstnapitsi eluiga ja on kaitseks ilmastikuolude eest.
Tihenduskomplekt koosneb liigendusliistust ja tihenduslindist, komplekt kindlustab, et korstna läbiviik katusest oleks korrektselt vormistatud ja vettpidav.

NB! Kasuta alati kvalifitseeritud korstnapühkija teenust. Peale tööde teostamist küsi korstnapühkijalt akti, mille allkirjastavad mõlemad pooled. Aktil on kirjas tehtud tööd ning korstnapühkija kutsetunnistuse number. Kutsetunnistustega korstnapühkijad leiate Kutsekoja veebilehelt.

Saksa tippkvaliteet ja 125 aastat tootmiskogemust on need märksõnad, mis ei jäta ka kõige nõudlikumat klienti ükskõikseks.

TONAtec on uue põlvkonna moodulkorsten, mille tänapäevane HighTech keraamiline siselõõr on vastupidav kõikidele kütuseliikidele. Keraamilise siselõõri ühenduskohtades asetsevad muhvliitmikud, mis tagavad lekkimiskindla ühenduse. Kolmekihiline korstnasüsteem koosneb siledapinnalisest Tona High-Tech keraamilisest siselõõrist, kivivilla kihist, mis tagab korstnale ühtlase tõmbe ja kergbetoon mantelplokist.

TONAtec korstnasüsteem sobib ühendamiseks kõikide tahke -ja vedelküttekehadega. Valides õhukanaliga korstnaploki, saab kütteseade põlemiseks õhku väljast, kasutamata toas vajaminevat õhku.

Tona High-Tech moodulkorstna töötemperatuuron kuni 600°C. Üks ühendus meetri kohta tagab kokkuhoiu korstnasegult ja ajavõidu paigaldusprotsessist, seda kuni poole võrra.

Soojusisolatsioon

Korstnate süsteemid TONA tec kasutab kvaliteetseid isolatsiooniplaate, mis takistavad suitsu jahutamist ja suurendavad samal ajal oluliselt tõmmet, selle tulemusena tekib Tona korstnalõõri palju vähem kondensaati ja ladestub tahma.

30 aasta pikkune TONA tehasegarantii

Parimad toormaterjalid, kaasaegne disain ja usaldusväärsus on loonud TONA ettevõttele võimaluse anda moodulkortsendele suuremat tehasegarantiid ja seda kuni 30 aastat.

Miks valida TONA moodulkorsten?
  • Suitsulõõri pikkus 500mm = ainult üks ühendus meetri kohta / vähem korstnasegu / kiire paigaldus.

  • Kerge kaal = kaasaegne tootmistehnoloogia / kergem käsitleda.

  • Turvaline muhvliitmik = kindel ühendus / kiire paigaldus.

  • Vastupidavam = talub suuremaid temperatuure / lekkimiskindel / kasutatav nii märgades kui ka kuivades tingimustes

SCANCORE
Laavakivist moodulkorstnad Taanist

Scancore moodulkorstnad on turvaline valik, see on lihtsasti paigaldatav ja vastupidav korsten, mis sobib kõikidele puiduküttega kütteseadmetele: pliidid, ahjud, kaminad ja saunakerised. Scancore korstnaplokid on toodetud vulkaanilisest laavakivist, mis tagab korstna töökindluse ka kõrgetel temperatuuridel. Scancore moodulkorstnad ei sobi gaasi- ja õliküttele.
Moodulkorstna komplekteerimine on lihtne, selleks on vaja teada korstna kõrgust ja läbimõõtu.
Scancore moodulkorsten on võimalik komplekteerida kahes erinevas mõõdus. Tootevalikus korstnaplokid G20 Ø=150mm (360mm x 360mm, h=240mm) ja G20 Ø=200mm (410mm x 410mm, h=240mm). Korstnaplokke kulub 4 tk/ jm peale.
Lisaks pakume ka vihmamütsi ja korstnamantlit, mis on spetsiaalselt valmistatud sobituma Scancore korstna komplektiga.

Kampaaniahinnad TONA või SCANCORE moodulkorstnatele

Saatke meile päringu e-mailile katuselahendused@icloud.com Koostame Teile personaalse pakkumise.

KÜSIGE PARIMAT MOODULKORSTNA PAKKUMIST

Et saaksime teha Teie vajadustest lähtuva pakkumise, täitke palun allolev ankeet:

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.