Terasroovides - konstruktiivsetes profiilides on ühendatud terase kergus ja tugevus, mis tagab ökonoomsuse ning kiire paigalduse.

Terasroove kasutatakse järjest enam puitroovide asemel katuse- ja seinakonstruktsioonides kandvate elementidena. Roovis on ühendatud terase kergus ja tugevus, mis tagab ökonoomsuse ning kiire paigalduse. Materjalina kasutatakse kuumtsingitud terast. Terasroovid sobivad eriti hästi suuremate hoonete konstruktsioonidele:

  • tootmis- ja tööstushallid
  • kauplused ja laohooned
  • kaubanduslikud, kontori- ja administratiivobjektid
  • spordialased objektid
  • põllumajanduslikud objektid

Kergtaladele on võimalik tehases stantsida augud (ümarad ja ovaalsed) kinnituspoltide jaoks. See hõlbustab ja kiirendab ehitust kohapeal.

Pakume ka termo-kergtalasid C, U ja Z profiilile. Termo-kergtaladel on kõrgem soojusülekanne ja akustilised näitajad kui teistel kergtaladel. Termoroovid vähendavad külmasildu välisseinte ja katusekonstruktsioonides.

Termoprofiil ehk termoroov on kuumtsingitud lehtterasest valmistatud õhukeseseinaline painutatud profiil, mis on mõeldud välisseinte karkasside ja fassaadide valmistamiseks. Terase tugevus ja hea töödeldavus võimaldavad valmistada kergeid, õhukesi, kuid samal ajal tugevaid konstruktsioone. Termoprofiili ristlõike keskosas paiknev perforeering lõikab läbi külmasilla, vähendades oluliselt teraslehe soojusjuhtivust. Termoprofiili ning sama ristlõikega puitprussi soojustehnilised näitajad on samas klassis. Samuti on heal tasemel termoprofiilseinte heliisolatsiooniomadused. Nii näiteks on 175 mm profiiliga paneeli mõõdetud liiklusmüra helisumbuvus 43 dB ja muu välismüra sumbuvus 51 dB.

Kandeprofiil on metalli profiil mida valmistatakse lehtterasest külmprofileerimis meetodi abil. See annab profiilile lisa tugevust. Profiil valmistatakse tsingitud terasest. Tema kasutusala on hoone kandva karkassi ehituses.

Saatke meile päring e-mailile Koostame katuselahendused@icloud.com personaalse ja parima pakkumise.

Näitan kõiki 4 tulemust