Vihmaveesüsteemide abil juhitakse katuselt tulev vesi maha. Vihmaveesüsteemi peamised osad on räästaste horisontaalsed veerennid ja neist allajuhitavad vihmaveetorud. Veerennide ja vihmaveetorude mõõtmeid ja allatulekute arvu mõjutab eelkõige katusele tuleva vee kogus ja katuse kuju. Veerenni ja torude paiknemine tuleb igakord eraldi läbi mõelda selliselt, et veekoormus jaguneks süsteemi osade vahel võimalikult ühtlaselt, et rennid ja torud asetseksid maja välimuse seisukohalt võimalikult loomulikult. Harilikult on allajooksutorude paiknemiskohad nurgad või akende vahed.

Metall-vihmaveesüsteemi õigesti valitud materjal ning paigaldus tagab hoonete säilivuse ja kaitse vihma eest pikkadeks aastateks.

Vihmaveesüsteemide valmistamiseks kasutatav tooraine on erinev katuseplekkide tootmiseks kasutatavast. Peamiselt on ta veidi paksem, kahepoolse kattega ja pehmema terasemargiga, et sellest vormuksid tootmisliinides sujuvad kumerpinnad. Kõigil kasutatavatel materjalidel on tehnilised omadused kirjeldatud, toorainel kindlad garantiitingimused ja sellest lähtuvalt võiks garantiide poole kirjeldatuks lugeda.

Ümar profiil on kõige enam ostetud vihmaveesüsteem maailmas. Sile, ümar renn tagab suurepärase läbitavuse. Lihtsasti puhastatav, kui on tekkinud renni põhja sodi või puudelt langenud lehed. Klassikaline stiil sobib hästi ka ajalooliste objektide rekonstrueerimisel.

Erinevate arhitektuuriülesannete lahendamiseks on vihmaveesüsteem esindatud ka kandilises lahenduses.

Eesti kvaliteetsema vihmaveesüsteemi ORIMA tooteleht: www.turvatooted.ee

ORIMA Soome vihmaveesüsteeme on kerge paigaldada ja omavad 30-aastast garantiiaega. vihmaveesüsteemi õigesti valitud läbimõõt ja õige paigaldus tagab hoone ja sellega külgnevate territooriumite säilivuse ja kaitse vihma- ja sulavete eest pikkadeks aastateks. Ja tänu kahepoolsele GreenCoat kattele meie metallvihmaveesüsteemid  peavad vastu pikaajalisele ekspluatatsioonile ka kõige karmimates kliimatingimustes.

Orima vihmaveesüsteemid valmistatakse kuumtsingitud, mõlemalt poolt Pural-pinnakattega 0,6mm pakusest terasplaadist. Teras on tugev, vastupidav ja keskkonnasõbralik materjal, sest on täielikult taaskasutatav.

Poolümar vihmaveejuhe on kõige enam ostetav vihmaveesüsteem maailmas. Sile, poolümar renn P13 tagab suurepärase läbitavuse. Temale pole hirmus ei prügi ega langenud lehed.

Materjal: kuumtsingitud teras kahepoolse GreenCoat kattega

Standardvärvid: valge RR20, tumehall RR23, bordoo RR29, tumepruun RR32 ja must RR33.

Renn on seest ja väljastpoolt ühte värvi

Vihmaveetorud ORIMA P10 ja P87 ja ühendamine renniga

Tellimusel on võimalik valmistada vihmaveesüsteeme vasest

Klassikaline stiil sobib hästi ka ajalooliste objektide rekonstrueerimisel

Vihmaveejuhe on kergesti puhastatav

ORIMA vihmaveesüsteeme tarnitakse kohale lahtivõetud kujul

Montaažijuhend kuulub tarnekomplekti

Eesti kvaliteetsema vihmaveesüsteemi ORIMA tooteleht: www.turvatooted.ee

Näitan kõiki 6 tulemust