Igal majaomanikul tuleb hoolitseda selle eest, et katus oleks turvaline.

Turvalisuse tagamiseks paigaldatakse katusele lumetõkked ja spetsiaalsed katusesillad ja katuseredelid et katuse hooldustööde käigus pääseks ligi korstnate ja läbiviikude juurde.
Katuseredelid ja katusesillad on sobilikud iga katusematerjali tüübiga, välja arvatud vana eterniitkatus, mis on liiga rabe.

Katusesild muudab katusel liikumise turvalisemaks. Katusesilla paigaldus on suhteliselt lihtne-katusele kinnitatakse vastavalt katusekatteprofiilile sobiv sillakinnitus. Sillakinnitusele kinnitatakse polt-mutriga silla alus. Silla alus on perforeeritud, et erinevate katusekallete puhul oleks võimalik anda sillaplaadile horisontaalne asend.
Katuseredelid on soovitatav paigaldada siledapinnalise kattematerjaliga katustele, mille kalle on üle 7 kraadi ja karedapinnalise kattematerjaliga katusele kaldega üle 14 kraadi. Redeli on võimalus paigaldada nii katusele kui ka seinale. Seinaredel tagab turvalise tõusmise katusele.
Lumetõkked. Turvatoodete kategooriasse kategooriasse kuuluvad ka lumetõkked. Lumetõkked paigaldatakse katusele räästale orienteeruvalt kandeseina kohale. Lumetõkkeid paigaldatakse ka katuseakende kohale ja väga pikkade viilude korral mitmes reas.

Lumetõkkeid on kasutusel torudega (nii kivi- kui plekk-katusele), võrklumetükkeid ja nn.valtsitud lumetõkkeid profiilsetele teraskatustele ja eterniitkatustele. Esimese ja teise variandi kasuks tuleks otsustada tugevama kinnituse pärast (lumetõkke kinnitused kruvitakse roovlaudadesse) ja väiksema sodi kogumise tõttu. Torulumetõke laseb männiokkad, -oksad ja puulehed kenasti läbi.
Teraskatuse või eterniitkatuse korral saab kasutada ka profiili laineharjadele kruvitavat kolmnurkset lumetõkkeplekki,mis on tunduvalt odavam lahendus. Miinuseks on suur prahi kogunemine ja lamedama katuse korral lumetõkkele suruv suur mass, mille korral lumetõke võib kas katusest välja rebitud saada või lihtsalt mõlki minna.

Katusesilda, katuseredeli või torudega lumetõkked on võimalus tellida paigaldusvalmis komplektina. Komplekt sisaldab lumetõkked, katusesilda või redeli ja kinnitusvahendeid.

NB! Kõik katuste ohutussüsteemid, redelid, lumetõkked ja katusesillad toodetakse Soomes, on sertifitseeritud ja vastavad Päästeameti nõuetele.

Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu, kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.

Suure koguse puhul parima pakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile katuselahendused@icloud.com

Näitan kõiki 4 tulemust

Näita küljepaneeli