Katus24.ee järelmaks – populaarne, soodne ja kindel!

Kui katus vajab vahetamist, kuid rahalisi vahendeid jääb puudu, siis nüüd on Sul võimalus osta katus ja vajalikud materjalid järelmaksuga. Täida meie lehel järelmaksutaotlus, et meie saaksime Sinuga ühendust võtta ja teha Sulle pakkumise. NB! Katusetööd järelmaksuga on samuti võimalikud!

Järelmaksu taotlemine on väga lihtne ja võtab paar minutit. Valikus on eraisikutele mõeldud Inbank ning eraisikutele ja firmadele Esto järelmaks.

InBank järelmaks – suuremate kulude katteks

Koostöös Inbank AS´ga pakutav järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled. Kui oled toote välja valinud ja soovid osamaksete kaupa maksta, siis teeme Sulle sobiva järelmaksu pakkumise.

Kui soovid osta kaupa järelmaksuga, siis palun esita tellimus läbi meie e-poe ning vali makseviisiks Inbanki järelmaks.

Nõuded kliendile

– Vanus 21 kuni 70a (k.a);
– Regulaarne tõendatav kuu sissetulek vähemalt 240 eurot. Regulaarne sissetulek on näiteks töötasu, pension, emapalk;
– Eelnev maksekäitumine on korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäireid;
– Kehtiv elamis- ja tööluba (välismaalase passi korral). Isikut tõendava dokumendina aktsepteerime: EV passi, EV välismaalase passi ja ID-kaarti.
– Arvelduskonto olemasolu ühes järgmistest pankadest (e-arve saatmiseks):
· Swedbank
· SEB Pank
· Danske Bank
· Nordea Bank
· Eesti Krediidipank
· LHV Pank

Finantseerimise tingimused (soodsamatele toodetele)

– Finantseeritav summa 100 – 3500 €
– Lepingu haldustasu kuus 0,9 € (alates teisest osamaksest)
– Lepingutasu 15 €
– Lepinguperiood 4- 48 kuud
– Intressimäär aastas 12,9% ostusummalt
– Sissemaks alates 0 eurot
– Igakuiste osamaksete tasumise tähtaeg on kuu- 12. kuupäev

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Tutvu teenuse tingimustega Katuselahendused OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
Näidis: Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 3500 €. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 26,09% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 3500 €, sissemakse 0€, igakuiste osamaksete arv 36, fikseeritud intressimäär aastas 12,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,9€/kuus, igakuine osamakse 136,69 €. Eelpool toodud tingimusi arvesse võttes on kogusumma lepinguperioodi lõpuks 4920,48 €. Krediidiandjaks on Inbank AS.

Finantseerimise tingimused (kallimatele toodetele)

– Finantseeritav summa 3501- 10000 €
– Lepingu haldustasu kuus 0,9 € (alates teisest osamaksest)
– Lepingutasu 35 €
– Lepinguperiood 4- 48 kuud
– Intressimäär aastas 9,9% ostusummalt
– Sissemaks alates 15%
– Igakuiste osamaksete tasumise tähtaeg on kuu- 12. kuupäev

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Katuselahendused OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 6000€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 19,68% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 6000€, sissemakse 900€, igakuiste osamaksete arv 48, fikseeritud intressimäär aastas 9,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 35€, igakuine haldustasu 0,9€/kuus, igakuine osamakse 150,48€. Eelpool toodud tingimusi arvesse võttes on kogusumma lepinguperioodi lõpuks 8122,79€. Krediidiandjaks on Inbank AS

TÄIDA JÄRELMAKSU TAOTLUS SIIN 

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu– kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS(reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Intress alates 0%
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

TÄIDA JÄRELMAKSU TAOTLUS SIIN