Mitte miski ei asenda päevavalgust! Võime olla kas kodus nelja seina vahel, kontoris kirjutuslaua taga, spordisaalis või töökojas: loomulik päevavalgus tõstab meie heaolu, motiveerib ja loob energiatõhusa lahenduse ruumide meeldivaks valgustamiseks. Sellest lähtuvalt on nii tööstus- ja administratiivhoonete kui ka elumajade ehitamisel päevavalgussüsteemid hoone fassaadi oluline osa ja seda eelkõige siis, kui vajatakse intelligentset ja keskkonnasõbralikku lahendust.

Katusekuplid pakuvad kaasaegseid ja modernseid võimalusi hoonete elavdamiseks ja päevavalguse maksimaalseks ärakasutamiseks hoonete valgus-süsteemis ning säästavad energiakadusid tänu ainulaadsetele konstruktsioonilahendustele.

Katuseakende klaasid võivad olla erineva kujuga nagu näiteks sileda-, püramiidiase-, kupli-  või mõne muu kujuga. Katuseaknaid toodetakse erinevate klaasikihtide arvuga nagu ühe-, kahe-, kolme-, neljakihilistena. Lamekatuseaknad võivad olla kinnise- või lahtikäiva iseloomuga. Enamus juhtudel kasutatakse akende avamiseks ja sulgemiseks elektrilisi  avanemismehhanisme.

Kaasaegsed materjalid ja arenev tehnoloogia võimaldab ehitada lameda katustega hooneid. Sageli ei ole seda sorti majade puhul võimalik standardseid katuseaknaid paigaldada. Kuna igas ruumis võiks olla loodusliku valguse allikas, siis on lamekatuseknad ja kuplid just selleks sobivad.

Kvaliteetsed Saksa katuseaknad, katusekuplid,luugid ja suitsuluugid lamekatustele.
Soojustatud ja kõrged raamid, erinevad mõõdud, ideaalne vastupidavus ja lihtne paigaldus.

Lamilux katuseakende alusraam valmistatakse fiiberkomposiit-materjalist ja täielikult külmasildadevaba, seinadevaheline kamber täidetud polüuretaanvahuga, seest valge viimistlusega. Katusekupleid on võimalik valida nii ümara, kui kandilise vormina.

Valikus on:

  • Lamekatuse kuplid valge PVC profiiliga, akrüülklaasiga – mudel F100
  • Lamekatuseaknad valge PVC profiiliga, kahekordse või kolmekordse klaaspaketiga – mudel F100G
  • Lamekatuseaknad alumiinium profiiliga RAL värvikaardi alusel värvitavad, kahekordse või kolmekordse klaaspaketiga – mudel FE
  • Passiivmaja nõuetele vastavad lahendused – mudel FE Energisave/klaaskatus PR60 Energisave
  • Terrassilepääsuaknad 1,2 x 3m ja 1,2 x 3,5m
  • Suitsueemaldussüsteemid RWA, vastavad EN12101-2 nõuetele.

Saatke meile soovitud mõõtudega katuseakna või katuseluugi päringu. Koostame Teile personaalse pakkumise. Toodete tarneaeg kuni 30 päeva.

Kvaliteetsed Poola katuseaknad, kuplid, luugid lamekatusele. Soojustatud, kupliga või sirged, elektrimootoriga, käsitsi avatav või suletud.

Lamekatsueaknad on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, kasutatud on uuenduslike tehnoloogiaid ning pööratud suurt tähelepanu nende välimusele. Eeskujulikud soojustusnäitajad, külluslik naturaalne valgus, võimalus ventileerida, lihtne kasutamine ning lai valik lisatarvikuid teevad nendest ideaalse vahendi lamekatuste aluste ruumide mugavamaks muutmiseks.

Saatke meile soovitud mõõtudega katuseakna või katuseluugi päringu. Koostame Teile personaalse pakkumise. Toodete tarneaeg kuni 30 päeva.

Näitan kõiki 2 tulemust