Eliitehitus ja Viimistlus OÜ – kvaliteetsed katusetööd. 

Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja ei tee kvaliteedi osas järeleandmisi

Töid teostame üle Eesti

Eliitehitus ja Viimistlus OÜ on erakapitalil põhinev kõrgele kvaliteedile orienteeritud ehitusfirma, mis tegutseb üle Eesti.

Firma töölised ja juhtkond on kogenud oma valdkonnas ning omavad aastatepikkust töökogemust nii Eestis kui ka Soomes ja Norras.

Meie põhieesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga üldehitus-, katuse-, fassaadi- ja siseviimistlustöid, et täita ka kõige nõudlikumate klientide soovid. Seetõttu on firma juhtkond omandanud ehitus- ning juhtimisalaseid kogemusi üle 15 aasta, olnud tegev mitmete üldehitus- ja siseviimistlusalaste nõustamistööde ja pakkumistega. Teostame ehitustöid nii peatöövõtu-, projektijuhtimise- kui ka alltöövõtu korras, ehitame tööstus- ja büroohooneid ning eramaju “võtmed kätte” põhimõttel.

Ettevõtte põhimõtteks on teostada töid kooskõlas sõlmitud lepinguga, kvaliteetselt ja tähtaegadest kinni pidades. Meie eesmärgiks on pakkuda oma praegustele ja tulevastele klientidele kiiret ja kvaliteetset ehitusteenust mõistliku hinnaga, andes töödele garantiid vastavalt Eesti seadustele.

Katusetööd

Katusetööd on meie jaoks igapäevane tegevus. Teostame töid eramajaomanikele, korteriühistutele, äri- tööstushoonetele ning teistele ettevõtetele. Ehitame ja renoveerime uusi ning vanasid lame- ja viilkatuseid. Soovi korral vahetame ka ainult vana olemas oleva katte uue vastu ja utiliseerime vana. Parim katus on see, mis ei vaja pidevalt parandamist. Selleks peavad kõik katusetööd olema lihtsalt algusest peale õigesti tehtud. Kogenud ehitaja abiga just nii lähebki. Pöördu julgelt ka juhul, kui oled hädas ebakvaliteetse töö või remonti vajava katusega – aitame isegi seal, kus teiste spetsialistide teadmised lõpevad.Kui uut katust vajava hoone vana katusekonstruktsioon on veel korralik, teostame ainult katusekatte vahetuse.

Katustele paigaldame erinevaid materjale:

Teraskatused kivipuistega

Unikaaalne, ekslusiivne, ilus ja vastupidav katuse materjal, mis tekkitab naturaalse katusekivi effekti, samas on kerge nagu plekk-katus. Garantiid materjalile on 30-50 aastat ja eluigaga üle 80 aasta. Katusekatte aluseks on terase leht, kahelt poolt kaetud alumiiniumtsingi sulamiga. Väli materjali pool on on kaetud naturaalse kivi granulaadiga, topelt kaitstud äkrilaadi kihiga. Vőrreldes tavalise tsingiga kaetud lehest, terase leht on kaetud alumiiniumtsingiga, mis jääb kaitstuna korrosooni eest, kontakti kohtades välis keskkonnas ja ka lőikamisel.

Kivikatused

Paigaldame kivikatuseid, mis sobivad arhitektuuriliselt pea igasugustele majadele. Kivikatus kestab kaua, on ilmastikukindel ning kauni välja nägemisega. Kivikatused näevad kõikjal maailmas enam-vähem sarnased välja, kuid ainult enam-vähem. Kivikatus on midagi rohkemat kui vaid kaunistus teie majale.

Asbestivaba eterniit

Eterniit on väheseid materjale, mis on ennast Eesti tingimustes pikaajaliselt tõestanud. Isegi nõukogude ajal toodetud eterniit, mis oli suhteliselt viletsa kvaliteediga, on katustel kestnud 40 ja isegi 50 aastat. Tänapäevase eterniidi koostekvaliteet on kindlasti kõrgem ning lähtuvalt sellest on ka pikem tootjate pakutav eluiga, ulatudes isegi 70 aastani. Kvaliteedi tõestuseks pakub osa tootjaid materjalile 30 aastat garantiid. Tänapäeval pakutav asbestivaba eterniit on hingav materjal, mistõttu ei teki eterniidi alla kondensatsioonivett. Samuti on see müravaba nii tuulise kui ka vihmase ilmaga, lisaks ka rooste-, tule- ja happekindel.

Bituumensindlid

Bituumensindlid sobivad kõigile katustele, mille kalle on vähemalt 11 kraadi. Bituumensindlid sobivad nii uuele katusele kui ka vana katuse uuendamiseks. Bituumensindel on veekindel, vastupidav ja meeldiva valimusega, painduv ja kergelt töödeldav. Sindli pealiskiht on värvitud kivipuiste, mis kaitsev katuseplaati ultravioletkiirte ja looduslike mőjude eest. Erinevad tüübid ja värvivalik annavad vőimaluse valida just Teile sobiv katus. Lisaks selline katus on vaikne tuule ja sademetega ning talvel ei kuku lumi katuselt.

Plekk-katused

Kui maja konstruktsioon eeldab kaalult kergemat lahendust, siis jääb sõelale plekk-katus.  Korrektselt paigaldatud, hästi hooldatud plekk-katuse eluiga võib olla kuni 100 aastat. Kuna plekk-katus ei ima niiskust, on see vastupidav Eesti kliimale omastele suurtele temperatuurikõikumistele, tuulele, vihmale ja lumele. Katuse õige paigaldamine tagab vastupidavuse ka tormidele.Pleki pind takistab sambla vohamist ja prahi kogunemist. See on kerge, sobib kohaldamiseks olemasolevale katusele, ühes tükis katusepaanid teevad katusevahetusprotsessi kiireks ja lihtsaks. Plekkkatuseid tehakse erinevates profiilides: kiviprofiil, trapetsprofiil, klassikprofiil, valtsprofiil (, kandvad profiilid.  Plekk-katuse miinuseks on vihmase ilmaga tekkiv müra.

Lamekatused

Üks meie tegevusvaldkonnadest on lamekatuse ehitus. Meie tööde tellijaks on eraisikud, ettevõtted, korteriühistud, peatöövõtjad. Pakume nii lamekatuste ehitust, soojustust, kui ka lamekatuste renoveerimist. Lamekatuse, terasside ja rõdude katusetööks kasutame kvaliteetsed SBS rullmaterjalid. Lamekatuse katusepinna katmine kahekihilise lamekatusele mõeldud SBS rullmaterjaliga garanteerib katuse veetiheduse järgmisteks aastakümmneteks.

Katusekonstruktsioonid

Pakume katusekonstruktsioonide valmistamist erineval tasemel. Paigaldame katusefermid, sarikad, puitfermid, ogaplaatfermid, vahelaed.

Vihmaveesüsteemide ja katuse turvaelementide paigaldus

Turvaelementideks on katuseredelid, katusesillad, lumetõkked, turvasiinid ja turvapiirded. Vihmaveesüsteemidest paigaldame vastupidavad ümarad ja kandilised rennid ja torud. Oma töös kasutame ainult kvaliteetseid ja sertifitseeritud materjale.

Räästakastide ja otsaseinte ehitus

Pakume täislahendused hoone räästa ja otsaseinte parandamiseks – soojustamist, värvimist, krohvimist.

Tänu mitmeaastasele kogemusele ehituse valdkonnas ja koostööle oma partenritega aitame oma klientidele teostada nende ideid ellu.

 

Uuri lisa Eliitehituse kontaktidelt:

Telefon:      +372 55 36 990

E-post:  info@eliitehitus.ee

Koduleht:  www.eliitehitus.ee

Eliitehitus Facebookis: www.facebook.com/eliitehitus


OÜ Eliitehitus ja Viimistlus

Aadress:   Pääsusilma 4 Tori vald, Pärnumaa

Reg. nr.: 12618113

Ehituslitsens nr.: EEH008367

KÜSIGE PARIMAT KATUSETÖÖDE PAKKUMIST

Et saaksime teha Teie vajadustest lähtuva pakkumise, täitke palun allolev ankeet: