Katus peab kaitsma maja kogu selle eluaja jooksul. Õige katusematerjali valik ja professionaalne paigaldus on küll esmatähtsad, kuid selleks, et katuse pikaealisus oleks garanteeritud, tuleb katust hooldada ja puhastada ka pärast selle ehitamist - täpselt samamoodi nagu ükskõik millist muud maja osa. Õige ja korrapärane hooldus ja puhastamine pikendavad katuse eluiga kümneid aastaid!

Oma uut maja ehitades või ostes me ei märka kohe, et meie ehitist on juba asustatud erinevad taimed ja mikroorganismid. Reeglina seda nähtust kõigepealt võib kohata katustel ja vundamentidel. Iga katusekate (tahvelkilt, „onduline“, metalltahvelkilt, keraamiline tahvelkilt ja teised) kaotab ajaga oma algse kuju ja omadused. Põhjuseks on muidugi ilmatingimused ja lisaks ka sammal, samblik, hallitus, eirnevate seente spoorid, mis mitte ainult ei riku üldise pilti vaid  hävitab ka materjali sisestruktuuri. Tahvelkildi ja keraamiliste materjalide tabatud alad (visuaalselt on tunnuslikult tume kiht) saavad puredaks ja materjal ise rabedaks. Pinnavärvid lagunevad, mis toob kaasa korrosiooni. Vundament, hoone sokkel, seinad (telliskivi müüritis, krohvitud pindalad), aiad ja piirded pimedates kohtades aeglaselt kasvavad samblaga kinni, kattuvad väikeste pragudega ja siis hakkavad aeglaselt lagunema. Vilja- ja kunstpuud, põõsastik praktiliselt igal pool meie laiustel kattuvad samblaga ja samblikuga. See nähtus toob kaasa viivitusi taimede arengus ja isegi viib neid hukatusse. Pinnapealsed võrsumised takistavad koort tuuldumast, mis viib liigsele niiskusele ja mädanemisele.

Meie poolt pakutud «Jape Produkter AB» tooted oluliselt pikendavad hoonete ja töödeldavate pindade ekspluateerimisaega, pikendavad ka taimede ja dekoratiivsete elementide eluiga.

JAPE eelised

- Toodete unikaalsus. Eesti turul analoogsete toodete puudumine.

- Keskkonnasäästlikus ja ohutus. Skandinaavia nõuded antud keskkonnas on ühed maailma kõige rangematest.

- Kasutatavad nii kahjustatud kui ka uuete pindade töötlemiseks ennetustööna.

-  Kõrge efektiivsus ja toime pikk kestus. Võrsumise eest kaitse kuni 4 aastat, sõltuvalt pinna materjalist. Ja kuni 10 aastat kui töödeldakse uut pinda.

- Ei kahjusta ehitusmaterjale.

Biokaitse Teie maja jaoks

Jape Produkter AB on Rootsi turuliider biokaitse tootmises. Meie Fri-seeria sisaldab kõige uuemaid tehnoloogia arenguid bio-ja mikroloogia turul. JAPE tooted omavad sertifikaate mis kinnitavad nende kvaliteeti ning ohutust inimeste ja loomade tervisele.

Parimad antiseptilised tooted

Pakume Skandinaavia kõige nõutavamaid tooteid FRI-seeriast: Biokaitse tooted Teie maja ja aia jaoks. Fri-seeriat saab kasutada puidu, betooni, tellise, eterniidi, katusekivi jne töötlemisel.

Täislahendused Teie maja jaoks

Kõik tooded on ettenähtud võitlemiseks soovimatu taimkatte vastu katustel, fassaadidel, niisketes ruumides, tellistel, betoonpindadel jne.

Näitan kõiki 3 tulemust